Hotel Nad Kralovnou

ubytovanie Praha 5 - Zbraslav
 

*** Hotel Nad Kralovnou / ubytovanie Praha 5 - Zbraslav

Hotel Praha 5 - Zbraslav Nad Kralovnou

Nový, štýlový Hotel Nad Kráľovnou *** sa nachádza v mestskej časti Praha 5 - Zbraslav. Od centra Prahy je vzdialený približne 10 - 15 minút autom alebo verejnou dopravou.

Hotel Nad Kráľovnou je umiestnený v najpokojnejšej časti Zbraslavi, neďaleko lesoparku Belveder a Borovička a je vhodný pre všetkých tých, ktorí preferujú kľud a súkromie.

Hotel Nad Kráľovnou ponúka:
- Štýlovú reštauráciu s pivnicou, kde servírujú výbornú, českú či taliansku kuchyňu. V prípade pekného počasia sú otvorené dve letné záhradky. V hoteli sú oddelené nefajčiarske a fajčiarske priestory. Pre organizovanie spoločenských akcií, firemných školení či seminárov je vhodný oddelený salónik. Pre najmenších hostí je v hoteli Nad Kráľovnou v Prahe Zbraslavi malý detský kútik a u jednej z letných záhradiek tiež detské ihrisko. Samozrejmosťou je bezplatné parkovisko pre osobné autá a autobus.

Praha Zbraslav hotel - ubytovanie:
Nad Kráľovnou Hotel & Restaurant *** poskytuje ubytovanie v 22 izbách pre 2, 3 a 4 osoby s možnosťou prístelky s celkovou kapacitou 60 osôb. Všetky izby vo vysokom štandarde majú vlastnú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, fén, toaletu, LCD TV, prístup k internetu, pracovný stôl a šatníkovú skriňu. V hoteli sa tiež nachádza apartmán s vírivou vaňou. Všetky izby sú nefajčiarske.

Hotel Nad Kráľovnou služby:
Raňajky za príplatok, parkovisko zdarma. Domácim zvieratám vstup nie je povolený! Nefajčiarske miestnosti. Úschova cenných predmetov. Úschovňa bicyklov. Informačná služba. Svadobné hostiny, oslavy, školenia, salónik. Bezplatný prístup k internetu - WiFi. Detský kútik.

Hotel Nad Kráľovnou reštaurácia - letná záhradka - salónik:
Hotelová štýlová reštaurácia a piváreň s celkovou kapacitou 120 osôb ponúka výbornú, českú či taliansku kuchyňu. Dve letné záhradky poskytnú v prípade pekného počasia príjemné posedenie. V reštaurácii sú oddelené nefajčiarske a fajčiarske priestory. Oddelený salónik s kapacitou 30 osôb.

Hotel Nad Kráľovnou v Prahe Zbraslav:
Mestská časť Praha - Zbraslav leží na sútoku riek Vltavy s Berounkou, na južnom okraji Prahy. Na Zbraslav sa okrem iného dá dostať aj vlakom zo Smíchovského nádraží po trati Praha - Vrané nad Vltavou, alebo na bicykli po cykloceste Modrany - Zbraslav. Zbraslav a jej okolie poskytuje mnoho možností na výlet, či už pešo alebo na bicykli - lesopark Borovičku, keltské Oppidum Závisť, vysielač Cukrák či nespočetné množstvo možností prechádzok i výletov na bicykli pozdĺž Vltavy alebo Berounky.

Hotel Praha 5 - Zbraslav Nad Kralovnou - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 5 - Zbraslav Nad Kralovnou - hotel má reštauráciuHotel Praha 5 - Zbraslav Nad Kralovnou - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 5 - Zbraslav Nad Kralovnou - k dispozícii letná terasaHotel Praha 5 - Zbraslav Nad Kralovnou - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 5 - Zbraslav Nad Kralovnou - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 5 - Zbraslav Nad Kralovnou - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: